čtvrtek 26. prosince 2013

Pour Femme 2014

Nebyl to snadný rok, a nedělám si iluze, že za to mohla nějaká číslovka. Letos jsem potkala nemoc, smrt i velkou nádheru a tak si nechci stěžovat. Přesně takový je život. Prožila jsem a viděla zase o kousek víc z té krásy, které se říká svět, a častokrát jsem při mojí pouti měla po svém boku některého ze svých přátel. Tímto tedy všem, kteří mě v minulém roce fyzicky i duševně provázeli, vzdávám hold! Bohudík jmenný seznam by byl příliš dlouhý a vy stejně víte nejlépe... Už se bojím, až si ke mně svá dobrodiní přijdete vybrat i s úroky, ale jsem na to připravená. :)
Do nového roku vám tentokrát přeji, abyste byli obklopeni dobrými lidmi a ani na chvilku neustávali v hledání svého pokladu (za citát děkuji Ivě F. ;)). 
A co chystám v příštím roce? To vám teď nepovím, neboť leccos z toho nevím, a co vím, to nebude vůbec snadné. Ostatně jak už všechny nové začátky a staré konce bývají. Tentokrát mi na mém skoronovoročním předsevzetí velmi záleží, tak mi držte palce a neopouštějte mě, prosím, ani v nadcházejícím roce.


PS: Kdo už se přihlásil na pražský maraton a Silvu Norticu? :)

PS2: Kdo se mnou půjde v roce 2014 na 2. a 3. Rachmaninův koncert nebo na operu Madame Butterfly, tak bude mít velké významné plus. ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat